Про нас

Travel Bastards – це автомобільні подорожі світом з унікальними локаціями і класною програмою! Схід сонця в Доломітових Альпах або чашка чаю на схилах Грузинських гір, політ на повітряній кулі в Каппадокії чи поромна переправа в Ісландію – вибір за тобою, адже все це ми проживаємо разом з тобою! Ми не продаємо подорожі, ми створюємо історії, які ти будеш розповідати своїм дітям!
Тарас
Починав подорожувати ще в студентські роки, займався бізнесом і дуже чекав на чергову поїздку. Після мандрівки в Баварію, зрозумів що не можу без них!
А тут ще й друзі почали розпитувати за Баварію і просили поїхати ще раз з ними.
Так і з'явився проект Travel Bastards.
засновник проекту, організатор, 45 країн
Ірина
Подорожую ще з дитинства. В студентські роки об'їздила майже цілу Європу. Жила та навчалась в Польщі, де і відчула справжню насолоду від мандрівок. А поїздка в Баварію змінила моє життя.
Співзасновниця проекту, 52 країни
Назар
Подорожую з дитинства Україною. В студенські роки вибрався за межі Батьківщини і понеслось. Жив в Польщі і Німеччині, паралельно відвідуючи щось цікаве поблизу.
Після закінчення університету зрозумів, що не хочу страждати на роботі, а кайфувати від того, чим займаюсь, що зараз і роблю!
організатор, 25 країн
Марія
Подорожую з дитинства. Жила та навчалась в Франції. В студентські роки об'їздила майже цілу країну. В подорожах шукаю новий досвід, друзів і пригоди.
Супроводжуючий, 30 країн
Василь
Подорожую тільки на власному авто або літаку. Наїздив більше 1 000 000 км.
Працював в різних сферах, але подорожі - найкраща. Тут з'являються нові друзі, дізнаєшся багато нового і цікавого і взагалі проводиш час ніби на відпочинку.
водій, супроводжуючий, 20 країн